czwartek, 16 grudnia 2010

ciąg dalszy czekania .......

jakby to powiedzieć .. aura nie zmiennie taka sama !!! śnieg i mróz - oczywiście nie mogę mieć pretensji bo przecież w grudniu w naszej strefie klimatycznej nie oczekujmy plus 30 stopniiiiii ---- cholerka ile bym dała żeby było chociaż plus 5 !!! ale chyba nic z tego nie będzie :(
ponieważ nowy domek to nowe wyzwania dekoratorskie - a ja wiem co bym chciała - oczywiście z moją siostrą przedyskutuje wszystko, wszak waćpanna siostra jest architektem wnętrz to nich się wykaże - mam nadzieję że na noże nie pójdzie hihihihi podobne mamy gusta - tak więc miejsca będzie więcej do dekorowania - więc w wolnych chwilach wyszukuję tzw przez małżona bzdetów - które tak uwielbiam !!
nawet nie wiedziałam że jest tak dużo stron z dekoracjami .. cała masa - ostatnio do łazienki zamówiłam wieszaczki - sztuk dwie na www.decostyle.pl

oto wieszaczek !!
zamówiłam też konika :) czaiłam się na niego od dłuższego czasu na www.brocante.pl
aż w końcu zrobili świąteczne promocje i ... go kupiłam oto on :)
jeszcze kilka innych rzeczy - ale jak dojdą to Wam pokaże - poza tym w tej zimie nic innego mi nie pozostało jak wyszukiwać - co robię z ogromną radością - tzw upiększaczy :)

3 komentarze:

HANNAH - UNE FEMME pisze...

Oj jakie przepiekne te wieszaczki. Tylko, że mi wasie zlikwidowali wszystkie drzwi w chacie hihihi
Kupiłam juz ierwszy zestaw wieszaczków i muszę sie siłą powstrzymywać, aby nic na razie nie kupować, bo nie znajde potem w tych kartoniskach.

Elle pisze...

i wieszaczek i konik - zachwycające :) Patrzę z zazdrością :)
Pozdrawiam :)

ewamaison pisze...

wieszaczek cudny, a ja ze swej strony dziękuję za odwiedziny i życzę udanego roku i powodzenia w moim candy, ewa