poniedziałek, 21 listopada 2011

płytkowanie ...

jadąc dzisiaj samochodem załatwiając setki spraw mając swojego ukochanego dwulatka pod pachą - bo nie poszłam do pracy bo nie miałam z kim zostawić dziecka - radio zagrało Piaska - śniadanie do łóżka - i pomyślałam w natłoku mózgowego szaleństwa spraw o mojej przyjaciółce która to miesiąc temu wzięła ślub - i o tym jak to było najwspanialsze wesele na jakim byłam, o tym jak Pan Młody śpiewał piosenkę swojej żonie ............. ech bo ja straszny mazgaj jestem ... no i pobuczałam sobie a co ...
a ja od samego rańca jak z dopalaczem w d..
na budowę zawiozłam chłopakom pączki :) popatrzyłam jak układają płytki w łazience na górze jak pięknie będzie w kuchni bo tam już płytki są :) oczywiście muszę zrobić Ystin zdjęcia bo podłoga jest za jej namową i dzięki niej mam te płytki JUSTYNKO DZIĘKUJĘ !!!
i latałam jak helikopter między sklepami bo ten "mój Tomek nie mój ale jak to inaczej napisać jak z nim załatwiam 110% normy :)??" oczywiście na ostatnią chwile kazał mi szukać drzwi do prysznica - bo u nas tylko drzwi bez brodzika no i oczywiście miałam ochotę skopać mu dupsko - bo przecież pokazałam jakie mają to być drzwi daaaaaawno temu ... ale cóż on ma inaczej - na szczęście będą ok i to po naprawdę bbb ale to bardzo atrakcyjnej cenie :)
a i jeszcze nie wiedziałam że fuga w płytkach to taki problem - nie wiem czy mi się będzie podobała bo ja nie mam wyobraźni - i pewnych rzeczy nie widzę no nie i już - a że chłopaki są super to nazwozili kilka kolorów fug i jeszcze większy kłopot :) ... ale ja się sieszę coraz bliżej bliskości !!!!
wiem że moje noce będą najkrótsze z możliwych - bo będę chciała jak najwięcej zrobić poustawiać poukładać rozpakować, ale nie mogę się tego doczekać - zdjęcia dorzucę jak wrócę z budowy :)

Justynko zdjęcia dżast 4ju
2xłazienka góra
1xkuchnia
m.

5 komentarzy:

ystin pisze...

no właśnie!!! otworzyłam posta z nadzieją na zdjęcia a tu co????? skaczącymi laskami mnie nie zbyjesz!!
u nas też w tym tygodniu ma wejsc pan od płytek... albo w przyszłym... he, he

Anonimowy pisze...

apropos plytek to moze wybierz kolor fugi najblizszy do koloru plytek moze tylko o ciut jasniejszy?? Tak tylko dodaje bo tez przez to dodpiero przechodzilam. S.

ystin pisze...

p-i-ę-k-n-i-e!!!!! no bo sama też tak będe mieć!!!

HANNAH - UNE FEMME pisze...

Osz kurczaczki jak piknie

ewamaison pisze...

bardzo podobają mi się te płytki z przetarciami i niebieskimi elementami, gdybym robiła teraz remont, na pewno widziałabym je na swojej ścianie kuchennej, pozdrawiam, ewa