czwartek, 22 września 2011

podłogi będą takie

jednego z wieczorów gdy były wakacje i moja kochana sis mieszkała razem (ciszej hihihih)
wybrałyśmy panele do całego domu ... w każdym pokoju są takie same nie lubię pstrokacizny :) żeby każe pomieszczeni miało inaczej , wiadomo oprócz łazienek i kuchni i gospodarczego tam tradycyjnie płytka, choć sis namawia mnie na linoleum do górnej łazienki bo wygląda jak stare bielone dechy - przyznaje jej rację :)panel - dąb burgundzki
niby jak deska a to wykładzina elastyczna :)
choć w zamyśle pojawia się francuski układ płytek - białe duże i czarne między nimi .. niby nie mam za dużo czasu ale sama nie wiem

dzisiaj na budowie są już otynkowane ściany w pokojach dzieci :)
fajnie to wygląda tak jakby już do zamieszkania ??!!

pozdrawiam Was z nadzieją że jutro zrobią jeszcze więcej ... a jak byście zobaczyli ten bajzel w domkq jaki firma zostawia to byście nie uwierzyli :)

13 komentarzy:

Konwaliowa Bombonierka pisze...

Bossssshe:)

jaka jestem zdolna:))Kocham:*

ystin pisze...

białe duże i czarne pomiedzy to ja mam ( będę mieć) w łazience i już kupione!!! nawet chciałam zrobić zdjecia, ale sie zaparłam, ze dopiero jak już będą położone.... alez wygladaja pięknie, skuś sie Moniś, skuś.....

mika - monika pisze...

justyś gdzie kupowałaś> białe z czarnym/.

Balbina pisze...

no pięknie pięnie tylko pomyśl nad tymi panelami, one tak stukają pukają itd Wiem, że się kasę liczy, ale podłogi to na lata. Może chociaż jakaś deska barlinecka. Panele dają taki plastikowy efekt, sama je mam i nie cierpię, ale wiesz w bólu to jeszcze idzie ale w domu to efekt się potęguje. wiem co gadam bo własnie mojego M siostra wykańcza dom, pożałowała na deskę i teraz się wścieka. Przemyśl to, no chyba, ze to stukanie Ci nie przeszkadza
Kafle biale z czarnym świetny pomysł, sama bym chciała

Balbina pisze...

kurde nie w bólu tylko w bloku miało być:-)

mika - monika pisze...

balbiś kasa i nic więcej nie powiem - :(

Balbina pisze...

no to kumam koleżanko:-)

Katarzyna Sobańska-Jóźwiak pisze...

Witaj,

Ładne panele wybrałyście :) Bardzo dobrze, że w całym domu będą takie same. Wiadomo, że ideałem byłoby mieć panele drewniane (ostatnio zachwycił mnie Chapele Parket), ale trzeba się liczyć ze sporym wydatkiem. Na szczęście obecnie można znaleźć ciekawe panele laminowane do złudzenia przypominające szczotkowane deski. Koszt jest o wiele niższy, a do stukania można się przyzwyczaić. Nie dajmy się zwariować ;)

Co do linoleum - wygląda świetnie, ale bałabym się, że się rozciągnie i będzie się marszczyć. Jak to ma w zwyczaju linoleum :)

Pozdrawiam serdecznie!

mika - monika pisze...

kasiu miło mi że do mnie zajrzałaś - właśnie tak myślałam o linoleum i chyba zostana płytki :)one wszak na wieki wieków ament :)

ystin pisze...

Monis- www.domzbajki.pl- białe oktagonalne z serii vives mugat, a czarne - vives zola. Polecam!!!
a to linoleum to sobie położę w kuchni letniej- swietne jest!!

Balbina pisze...

Justyna też oglądałam w tym sklepie kafle. Kupiłaś już ? i jak kiedy układasz? od razu zdjęcia pokazuj plizzzz

Marchewka Dracoolina pisze...

Drewno to wiadomo, ale kasa to też wiadomo :( Ale wiesz, w tym mieszkaniu, które wynajęliśmy teraz w Anglii są panele, i one są takie szerokie deskowe jakby w kształcie, i właśnie spieszę donieść, że wcale nie ma efektu plastiku jak się czasem rzeczywiście zdarza! Ja córka stolarza trzy razy się przyglądałam, co to jest na podłodze :) Cieszę się na postępy budowlane, ściskam!

Lusi pisze...

Panele super. Linoleum póki co położę w piwnicy, pralni i spiżarni. Faktycznie teraz jest taki wybór naprawdę ładnego linoleum, że trudno odróżnić od paneli.A jednak Twoja ekipa uwija się na budowie;-) Nie jest tak źle jak pisałaś;-)Widać postępy:-)